KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9758051

nr 975 8051

Akvareller

3 st. Erik Andersson, Stockholmsmotiv, signerade, 25x34 + 28x38

Utrop:

600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 18:03:53

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv